Paketimi i së ardhmes suaj

AS shishe pompe pa ajër 15ml 30ml 50ml paketim me porosi për kremra kremra UKA70

Shishja jonë e pompës pa ajër, mund të ruajë jetëgjatësinë dhe freskinë e produkteve tuaja të preferuara të kujdesit të lëkurës me enën tonë kozmetike të rimbushshme. Dëshmi për rrjedhje, derdhje dhe goditje.

Materiali:

PP+AS

Kapaciteti:

15 ml; 30 ml; 50 ml

OD:

37.8 mm

Lartësia totale:

86 mm; 115 mm; 153 mm

Ngjyrë:

E bërë me porosi

Detajet e produktit

Etiketat e produktit

尺寸

Ruani jetëgjatësinë dhe freskinë e produkteve tuaja të preferuara për kujdesin e lëkurës me enën tonë kozmetike të rimbushshme pasi është projektuar në mënyrë perfekte për të parandaluar kontaktin e ajrit për shkak të teknologjisë së pompimit pa ajër.
Minimizon mbetjet – Nuk ka më tub shtrydhës – Nuk ka më gishta në produktet e kujdesit për lëkurën – Parandalon që produktet e kujdesit të lëkurës të bëhen shumë të trasha – Shpërndarje e qetë dhe doza më e saktë e formulave – Shumë e lehtë për t’u mbushur – Merrni shishen tuaj të pompës pa ajër të udhëtimit për kozmetikë tani!

ArtikulliTë dhëna të detajuara
MaterialiKapacitetiLartësia totaleODMOQ
UKA70Shishe PP PumpAS

 

 

15 ml86.7 mm37.8 mm10000
30 ml114.7 mm10000
50 ml152.8 mm10000

详情页_01详情页_02详情页_03详情页_04详情页_05详情页_06详情页_07详情页_08详情页_09详情页_10


 • E mëparshme:
 • Tjetër:
 • -->

  Lini Mesazhin Tuaj

   Privacy settings
  Manage Cookie Consent
  To provide the best experiences, we use technologies like cookies to store and/or access device information. Consenting to these technologies will allow us to process data such as browsing behavior or unique IDs on this site. Not consenting or withdrawing consent, may adversely affect certain features and functions.
  ✔ Accepted
  ✔ Accept
  Reject and close
  X