Paketimi i së ardhmes suaj

500 ml shishe pompe locioni me një material paketim miqësor ndaj mjedisit për kozmetikë UKAP12

33-410 Pompë locioni plastik, miqësore me mjedisin, plotësisht e riciklueshme, pompë shpërndarëse locioni, 4cc, dozë e madhe. Për një shumëllojshmëri produktesh për kujdesin e lëkurës dhe kujdesin personal, duke përfshirë xhel pastrues, locion, hidratues, sapun të lëngshëm, dezinfektues duarsh dhe më shumë. Me një klip, është i mirë edhe për produktet në lëvizje!

Materiali:
POMPA SHISHE PET+PP
Kapaciteti:
500 ml
OD:
71 mm
MOQ:
10000 copë

Detajet e produktit

Etiketat e produktit

尺寸 

Pompë locioni e gjitha plastike, miqësore me mjedisin, plotësisht e riciklueshme, pompë shpërndarëse locioni.
Për një shumëllojshmëri produktesh për kujdesin e lëkurës dhe kujdesin personal, duke përfshirë xhel pastrues, locion, hidratues, sapun të lëngshëm, dezinfektues duarsh dhe më shumë. Me një klip, është i mirë edhe për produktet në lëvizje!
Jo vetëm që pompat tona të locionit tërësisht të riciklueshme 100% do t'ju ndihmojnë të arrini qëllimet tuaja të qëndrueshmërisë, por ato ofrohen gjithashtu me një çmim të përballueshëm, duke ndihmuar në përshpejtimin e aplikimit të të gjitha pompave plastike në mënyrë që më shumë marka dhe konsumatorë të mund t'i bashkohen ekonomisë rrethore. .

 Artikulli Të dhëna të detajuara     
 MaterialiKapacitetiODLartësia totale MOQ 
 UKAP12 Shishe PET+Pompë PP 500 ml 70.4 mm 212.2 mm 10000 copë

UKAP12详情页_01详情页_02详情页_03详情页_04详情页_05详情页_06详情页_08


 • E mëparshme:
 • Tjetër:
 • -->

  Lini Mesazhin Tuaj

   Privacy settings
  Manage Cookie Consent
  To provide the best experiences, we use technologies like cookies to store and/or access device information. Consenting to these technologies will allow us to process data such as browsing behavior or unique IDs on this site. Not consenting or withdrawing consent, may adversely affect certain features and functions.
  ✔ Accepted
  ✔ Accept
  Reject and close
  X