Пакување на вашата иднина

AS шише со пумпа без воздух 15ml 30ml 50ml прилагодено пакување за лосиони креми UKA70

Нашето шише со пумпа без воздух, може да го зачува рокот на траење и свежината на вашите омилени производи за нега на кожата со нашиот козметички контејнер што се полни. Доказ за истекување, истурање и удар.

Материјал:

ПП+АС

Капацитет:

15 ml; 30 ml; 50 ml

ОД:

37,8 мм

Вкупна висина:

86мм;115мм;153мм

Боја:

Направен по нарачка

Детали за производот

Ознаки на производи

尺寸

Зачувајте го рокот на траење и свежината на вашите омилени производи за нега на кожата со нашиот козметички контејнер што може повторно да се полни бидејќи е совршено дизајниран да спречи контакт со воздухот поради технологијата за пумпање без воздух.
Го минимизира отпадот – Нема повеќе цевче за стискање – Нема повеќе прсти во производите за нега на кожата – Спречува предебелување на производите за нега на кожата – Непречена испорака и попрецизно дозирање на формули – Многу лесно се полни – Земете го вашето шише со пумпа без воздух за патување за козметика сега!

СтавкаДетални податоци
МатеријалКапацитетВкупна висинаODMOQ
UKA70PP PumpAS шише

 

 

15 мл86,7 мм37,8 мм10000
30 мл114,7 мм10000
50 мл152,8 мм10000

详情页_01详情页_02详情页_03详情页_04详情页_05详情页_06详情页_07详情页_08详情页_09详情页_10


  • Претходно:
  • Следно:
  • -->

    Оставете ја вашата порака